Biuro Projektowo – Usługowe „PROKOWAN II” powstało w 2001r. z połączenia dwóch firm tj. Biura Projektowego PROKOWAN (1995r.) oraz Firmy Usługowej PROKOWAN2 (1997r.). Nazwa „PROKOWAN” powstała od rodzaju oferowanych przez firmę usług. Wykonujemy projekty w zakresie sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych.

Zleceniodawcami firmy są Inwestorzy instytucjonalni i indywidualni. Zatrudniamy kadrę inżynierską wywodzącą się z krakowskich uczelni, stanowiącą dynamiczny zespół z bogatą wyobraźnią i nastawionymi na nowoczesne tworzenie.

W swojej pracy stawiamy na rozwiązania optymalne, energooszczędne, zgodne z trendami rynkowymi, indywidualnie podchodząc do każdego wykonywanego projektu i zadania.

Atutem naszej firmy jest rzetelność, dokładność, solidność i terminowość wykonania powierzonych zleceń. Świadczy o tym zadowolenie naszych klientów, co potwierdzają pozytywne opinie przekazywane przez naszych klientów następnym osobom.

W ciągu kilkunastu lat działalności nasza firma wykonała kilkaset różnych dokumentacji projektowych. Realizujemy także nadzory inwestorskie przy wielu inwestycjach budowlanych.

Do realizacji swoich zadań wykorzystujemy najnowszy sprzęt i oprogramowanie, dzięki czemu jesteśmy w stanie przygotować każdy projekt w sposób profesjonalny, a także skrócić czas, dostosowując się w każdym przypadku do wymagań zleceniodawcy.